27 - 04 - 2018

Tabela

Tabela - Liga Młodzików 2012/2013

 

Miejsce Klub Mecze Zwycięstwa Remisy Porażki Bramki zdobyte Bramki stracone Punkty
1. KS Unia Lublin
9 9 0 0 250 138 18
2. UKS Sprint Ulan-Majorat
11 7 0 4 246 215 14
3. MKS Padwa I Zamość
7 6 0 1 187 116 12
4. UKS Skarpa Lublin
6 5 0 1 144 102 10
5. KS Azoty-Puławy I
8 4 0 4 160 156 8
6. UKS Bursa-Puławy
9 3 0 6 181 199 6
7. KS Azoty-Puławy II
8 2 0 6 140 216 4
8. MKS Padwa II Zamość
8 1 0 7 125 203 2
9. UKS Zenit Żdanów
8 0 0 8 136 224 0



Klasyfikacja strzelców (stan na dzień 25.01):

Lp Nazwisko i imię Nazwa zespołu Mecze Bramki
1 Rafał Damian UKS Sprint Ulan-Majorat 11 76
2 Tchórzewski Wojciech UKS Sprint Ulan-Majorat 11 70
3 Zarzycki Maciej KS Unia Lublin 9 62
4 Gugała Tomasz KS Azoty-Puławy II 8 53
5 Rogalski Michał KS Unia Lublin 9 51
6 Górnik Piotr KS Azoty-Puławy I 8 49
7 Sałach Tomasz MKS Padwa I Zamość 7 49
8 Mchawrab Kacper KS Azoty-Puławy II 8 45
9 Kaniewski Daniel KS Unia Lublin 5 42
10 Wolski Paweł UKS Bursa-Puławy 8 38
11 Kitka Paweł MKS Padwa II Zamość 8 36
12 Gruszecki Kamil KS Unia Lublin 9 33
13 Rogoziński Kacper UKS Sprint Ulan-Majorat 10 33
14 Urbaniak Przemysław KS Azoty-Puławy I 8 32
15 Bigos Krzysztof MKS Padwa I Zamość 7 30
16 Ryń Paweł UKS Zenit Żdanów 8 30
17 Flis Szymon MKS Padwa I Zamość 7 29
18 Danielewicz Maciej MKS Padwa II Zamość 4 27
19 Maroszek Krzysztof MKS Padwa I Zamość 7 26
20 Bernat Kamil UKS Bursa-Puławy 9 24
21 Grabowski Kacper UKS Skarpa Lublin 6 24
22 Kowalski-Piech Jakub UKS Skarpa Lublin 6 24
Sponsor
VII Międzynarodowego
XVII Ogólnopolskiego
Turnieju Piłki Ręcznej
w Ulanie-Majoracie

 

VII Międzynarodowy
XVII Ogólnopolski
Turniej PR

 1min
część 1

 

część 2
 
część 3
część 4
71
zakończenie

 

V Międzynarodowy
XV Ogólnopolski
Turniej PR

część 1

część 2
część 3

Zwycięzcy Plebiscyty

TOP REGIONU 2013

Instytucje wspierające
GMINA ULAN-MAJORAT
STAROSTWO POWIATOWE
W RADZYNIU PODLASKIM

URZĄD MARSZAŁKOWSKI
WOJEWÓRZTWA LUBELSKIEGO

LUBELSKI ZWIĄZEK PIŁKI RĘCZNEJ
FUNDACJA PKO BP
PGE DYSTRYBUCJA S.A.
LENARD GRZEGORZ "LEVET" GABINET WETERYNARYJNY
BANK SPÓŁDZIELCZY W RADZYNIU PODLASKIM O/ULAN
"EKOLIDER" JAROSŁAW WYGLĄDAŁA, GARWOLIN
"JANPOL" HURTOWNIA MIĘSNO SPOŻYWCZAJAROSŁAW WYGLĄDAŁA, GARWOLIN
"LANIER" PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE A.J KOWALSCY ULAN-MAJORAT
PRZEDSIĘBIORSTWO "ZEMAR" M. B. HORNOWSCY DOMASZEWNICA
DANONE POLSKA SP .Z.O.O. WARSZAWA
NESTLE WATERS POLSKA WARSZAWA
STACJA KONTROLI POJAZDÓW "IZDEBSCY S.C." ULAN DUŻY
"PETTRANS AUTOHANDEL TRANSPORT" ELŻBIETA I  LESZEK  BIAŁUCHA ULAN MAŁY
USŁUGI TRANSPORTOWE HENRYK NIEWĘGŁOWSKI, STOK
"MISTRANS" USŁUGI TRANSPORTOWE KRZYSZTOF I MATEUSZ BOGUSZ,  ULAN MAŁY
"AGATRANS" USŁUGI TRANSPORTOWE A. K. GROCHOWSCY, GĄSIORY
USŁUGI TRANSPORTOWE ANDRZEJ KOŃKA, ULAN MAŁY
"GRYF" SERWIS OPON JUSTYNA I JAROSŁAW CIEŚLAK, DOMASZEWNICA
 USŁUGI INWESTYCYJNE, PROJEKTOWANIE I NADZORY BUDOWLANE - MAREK JANISZEK, ŁUKÓW
"SOBOLEX" S.C. - URSZULA I DANIEL KRÓL, ULAN DUŻY
 
 "SIMENA" ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ, RADZYŃ PODLASKI
"ZIELANT" OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW, RADZYŃ PODLASKI
"DR GERARD" FABRYKA CIASTEK, RADZYŃ PODLASKI
"KULENTY" ZAKŁAD STOLARSKI, JACEK I ANDRZEJ KULENTY, GĄSIORY
"WODMAR" SŁAWOMIR KIEWEL, RADZYŃ PODLASKI
"VOBOS" PAWEŁ OLEJNICZAK, LUBLIN
"INVEST" JAROSŁAW CIOŁEK, STARA WRÓBLINA
"AZ-BUD" ANDRZEJ ZIENIUK, KOMARÓWKA PODLASKA
Webmaster