04 - 04 - 2020

Strona główna

II MIĘDZYNARODOWY XII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ CHŁOPCÓW

II MIĘDZYNARODOWY XII OGÓLNOPOLSKI

TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ CHŁOPCÓW

POD PATRONATEM STAROSTY RADZYŃSKIEGO

LUCJANA KOTWICY

Ulan – Majorat, 01 – 03.03.2013r.


 

/karta zgłoszenia do pobrania (.doc)/


INFORMACJA NA TEMAT DOJAZDU

Ulan – Majorat – miejscowość położona w województwie lubelskim. 12 km od Radzynia Podlaskiego. Znajduje się pobliżu węzła kolejowego – Łuków, który leży na skrzyżowaniu ważnych szlaków komunikacyjnych Południe – Północ i Wschód – Zachód.


 

1.CEL IMPREZY

- popularyzacja piłki ręcznej

- zachęcenie dzieci i młodzieży do

uprawiania sportu

- promocja regionu

- dostarczenie radości ze współzawodnictwa

- wyłonienie najlepszych zespołów

- integracja środowiska sportowego

 

2. ORGANIZATOR

- Uczniowski Klub Sportowy „Sprint” przy Zespole Szkół w Ulanie - Majoracie

Współorganizatorzy:

-          Zespół Szkół w Ulanie – Majoracie

-          Starostwo Powiatu Radzyńskiego

-          Związek Piłki Ręcznej w Polsce

 

3. TERMIN, MIEJSCE, ZAKWATEROWANIE

01 – 03.03.2013r. Hala sportowa Zespołu Szkół w Ulanie – Majoracie, hale w Radzyniu Podlaskim.  Sale lekcyjne Zespołu Szkół

/ własny śpiwór i materac /.

 

4. WARUNKI UCZESTNICTWA

-          w zawodach mogą uczestniczyć UKS-y, SKS-y, zespoły szkolne i inne organizacje dziecięce,

-          zespoły muszą być pod opieką osób dorosłych, które posiadają uprawnienia do pracy i opieki nad dziećmi,

-          opłacone wpisowe

-          posiadanie ważnych badań lekarskich

 

5. KATEGORIE WIEKOWE

I – dzieci – rocznik 2000 i mł. / chłopcy /

II – młodzik – rocznik 1998/99 / chłopcy /

III – junior mł.  – rocznik 1996/97 / chłopcy/

 

6. SYSTEM ROZGRYWEK

W zależności od ilości zgłoszonych zespołów / przewidywany udział 8- 10 drużyn w kategorii /.

 

7. WYŻYWIENIE

Stołówka Zespołu Szkół w Ulanie – Majoracie

 

8. SPRAWY FINANSOWE

-          wpisowe 120 zł od zespołu / zespoły dojeżdżające codziennie na turniej 300 zł  w tym  obiady dla drużyny/,

-          koszt wyżywienia i zakwaterowania /dwa noclegi, posiłki od kolacji w piątek do obiadu w niedzielę / - 100 zł od osoby,

-          kaucja zwrotna od zespołu – 100 zł

 

9. NAGRODY

-          wszystkie drużyny otrzymują pamiątkowe puchary,

-          wszyscy zawodnicy otrzymują dyplomy,

-          trzy pierwsze zespoły w kategorii – medale

-          dla najlepszego zawodnika, bramkarza i strzelca w kategorii,

-          dla najlepszego zawodnika w drużynie.

 

10. TERMIN ZGŁOSZEŃ

-          kartę zgłoszeń wg wzoru / w załączeniu / należy przesłać do dnia 10.02.2013r. na adres:

Uczniowski Klub Sportowy

„Sprint”

21 – 307 Ulan – Majorat

oraz wpisowe od zespołu na konto:

UKS „Sprint” w Ulanie – Majoracie,

BS w Radzyniu Podlaskim O/Ulan,

NR 92 8046 1041 2005 0800 0749 0001

Do dnia 24.02.2013r. drużyny otrzymają potwierdzenie o zakwalifikowaniu do turnieju / decyduje kolejność zgłoszeń /.

 

11. SPRAWY RÓŻNE

-          koszty organizacyjne pokrywa organizator

-          zespoły przyjeżdżają na własny koszt,

-          zawodnicy powinni być ubezpieczeni na czas udziału w zawodach / organizator nie będzie ponosił konsekwencji z tytułu wypadków /,

-          wszystkie kwestie sporne rozstrzyga organizator

 

12. Szczegółowych informacji o turnieju udziela:

Wiesław Zienkiewicz

Tel. ( 083 ) 35 18 325 – domowy

( 083 ) 35 18 085 praca

0 692 942 676 – mob.

e-mail:This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

www.ukssprint.czeka.pl



WYNIKI Z POPRZEDNICH LAT

2010

kl. VI – chłopcy / rocznik 1997 i mł. /

  1. UKS „Orły” Dąbrowa Białostocka
  2. MKS „Agrykola I”  Warszawa

3.      Towarzystwo Sportowe Siemiatycze

 

KL. I-II gimnazjum – chłopcy / rocznik 1995/96 /

  1. UKS  „Sprint” Ulan - Majorat
  2. UKS „Skarpa”   Lublin
  3. MKS „Agrykola”   Warszawa

 

KL. I - II  liceum – chłopcy / rocznik 1992/93/

  1. MKS „Agrykola”  Warszawa
  2. UKS „Sprint”  Ulan - Majorat
  3. MKS „Padwa” Zamość

2011

kl. VI – chłopcy / rocznik 1998 i mł. /

  1. MKS „Agrykola” Warszawa
  2. UKS „Nike” Ciechanów

3.      KS „Unia” Lublin

 

KL. I-II gimnazjum – chłopcy / rocznik 1996/97/

  1. MKS  „Agrykola”  Warszawa
  2. UKS „Sprint ” Ulan - Majorat
  3. KS „Vive Targi ” Kielce

 

KL. I - II  liceum – chłopcy / rocznik 1994/95/

  1. UKS „Kadra 95”  Lublin
  2. UKS „Skarpa”  Lublin
  3. UKS „Koliber” Zarzecze

2012

kl. VI – chłopcy / rocznik 1999  i mł.

  1. UKS „Bursa” Puławy
  2. UKS „Sprint” Ulan-Majorat
  3. UKS „Jedynka”  Łuków

 

KL. I-II gimnazjum – chłopcy / rocznik 1997/98

  1. MKS  „Agrykola” I  Warszawa
  2. UKS „Sprint ” Ulan - Majorat
  3. MOSIR Siemiatycze

 

KL. I - II  liceum – chłopcy / rocznik 1995/96

  1. UKS „Bursa” I   Puławy
  2. KS „Korab”  MOSIR  Staszów
  3. MKS „Agrykola”  Warszawa
SERDECZNIE ZAPRASZAMY
ORGANIZATORZY
Sponsor
IX Międzynarodowego
XIX Ogólnopolskiego
Turnieju Piłki Ręcznej
w Ulanie-Majoracie

 

IXMiędzynarodowy
XIX Ogólnopolski
Turniej PR

część 1

część 2
część 3
zakończenie

VIII Międzynarodowy
XVIII Ogólnopolski
Turniej PR

 
część 1

 

część 2
 
część 3
 
część 4
zakończenie

 

VII Międzynarodowy
XVII Ogólnopolski
Turniej PR

 1min
część 1

 

część 2
 
część 3
część 4
71
zakończenie

Zwycięzcy Plebiscyty

TOP REGIONU 2013

Instytucje wspierające
GMINA ULAN-MAJORAT
STAROSTWO POWIATOWE
W RADZYNIU PODLASKIM

URZĄD MARSZAŁKOWSKI
WOJEWÓRZTWA LUBELSKIEGO

LUBELSKI ZWIĄZEK PIŁKI RĘCZNEJ
FUNDACJA PKO BP
PGE DYSTRYBUCJA S.A.
LENARD GRZEGORZ "LEVET" GABINET WETERYNARYJNY
BANK SPÓŁDZIELCZY W RADZYNIU PODLASKIM O/ULAN
"EKOLIDER" JAROSŁAW WYGLĄDAŁA, GARWOLIN
"JANPOL" HURTOWNIA MIĘSNO SPOŻYWCZAJAROSŁAW WYGLĄDAŁA, GARWOLIN
"LANIER" PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE A.J KOWALSCY ULAN-MAJORAT
PRZEDSIĘBIORSTWO "ZEMAR" M. B. HORNOWSCY DOMASZEWNICA
DANONE POLSKA SP .Z.O.O. WARSZAWA
NESTLE WATERS POLSKA WARSZAWA
STACJA KONTROLI POJAZDÓW "IZDEBSCY S.C." ULAN DUŻY
"PETTRANS AUTOHANDEL TRANSPORT" ELŻBIETA I  LESZEK  BIAŁUCHA ULAN MAŁY
USŁUGI TRANSPORTOWE HENRYK NIEWĘGŁOWSKI, STOK
"MISTRANS" USŁUGI TRANSPORTOWE KRZYSZTOF I MATEUSZ BOGUSZ,  ULAN MAŁY
"AGATRANS" USŁUGI TRANSPORTOWE A. K. GROCHOWSCY, GĄSIORY
USŁUGI TRANSPORTOWE ANDRZEJ KOŃKA, ULAN MAŁY
"GRYF" SERWIS OPON JUSTYNA I JAROSŁAW CIEŚLAK, DOMASZEWNICA
 USŁUGI INWESTYCYJNE, PROJEKTOWANIE I NADZORY BUDOWLANE - MAREK JANISZEK, ŁUKÓW
"SOBOLEX" S.C. - URSZULA I DANIEL KRÓL, ULAN DUŻY
 
 "SIMENA" ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ, RADZYŃ PODLASKI
"ZIELANT" OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW, RADZYŃ PODLASKI
"DR GERARD" FABRYKA CIASTEK, RADZYŃ PODLASKI
"KULENTY" ZAKŁAD STOLARSKI, JACEK I ANDRZEJ KULENTY, GĄSIORY
"WODMAR" SŁAWOMIR KIEWEL, RADZYŃ PODLASKI
"VOBOS" PAWEŁ OLEJNICZAK, LUBLIN
"INVEST" JAROSŁAW CIOŁEK, STARA WRÓBLINA
"AZ-BUD" ANDRZEJ ZIENIUK, KOMARÓWKA PODLASKA
Webmaster