04 - 04 - 2020

Strona główna

Komunikat końcowy turnieju

KOMUNIKAT KOŃCOWY

X OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU

W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW

pod patronatem POSŁA NA SEJM RP

TADEUSZA SŁAWECKIEGO

Ulan – Majorat, 04 – 06.03.2011r.

 

Uczniowski Klub Sportowy „Sprint” oraz Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Ulanie – Majoracie w dniach  04 – 06.03.2011r.  organizował X Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Chłopców.

W turnieju wzięły udział:

-         24 zespoły

Turniej rozgrywano w 3 kategoriach wiekowych:

-         kategoria junior młodszy – rocznik 1994/95;

-         Kategoria młodzik – rocznik 1996/97

-         Kategoria dzieci – rocznik 1998/99

Na trzech halach sportowych:

-         Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Ulanie – Majoracie,

-         I LO w Radzyniu Podlaskim

-         Gimnazjum Nr 2 w Łukowie

Rozegrano:

69 spotkań

Łączny czas gry:

37 godzin

Wystąpiły drużyny z pięciu województw:

  • MAZOWIECKIE: UKS ”WILANOWIA”  WARSZAWA,

MKS „AGRYKOLA” WARSZAWA,

MKS „NIKE” CIECHANÓW,

  • ŚWIĘTOKRZYSKIE: KS „VIVE TARGI” KIELCE,

PMOS „BUSKO ZDRÓJ”

  • PODLASKIE: MOSIR SIEMIATYCZE

UKS „ORŁY” DĄBROWA BIAŁOSTOCKA

  • PODKARPACKIE: UKS „KOLIBER” ZARZECZE
  • LUBELSKIE: UKS „SKARPA” LUBLIN,

KS „UNIA”LUBLIN,

MKS „PADWA” ZAMOŚĆ,

LUKS LUBARTÓW,

UKS „BURSA – PUŁAWY”,

KADRA „95” LUBLIN,

UKS „SPRINT” ULAN - MAJORAT

Liczba uczestniczących  zawodników

277

Liczba osób obsługujących zadanie

- 26

Liczba bramek  zdobytych

– 2633

Wszystkie zespoły otrzymały:

-          puchary

-         dyplomy,

-         pamiątkowe zdjęcia

Trzy pierwsze zespoły w kategorii:

- medale

Zwycięzca w każdej kategorii:

- stroje sportowe

Wręczono nagrody indywidualne

dla najlepszego

-         strzelca

-         bramkarza

-         zawodnika w poszczególnych kategoriach wiekowych

-         nagrody dla najlepszych zawodników w poszczególnych drużynach.

 

Turniej miał na celu:

- popularyzację piłki ręcznej,

- zachęcenie dzieci i młodzieży do uprawiania sportu,

- promocja regionu,

- dostarczenie radości ze współzawodnictwa,

- wyłonienie najlepszych zespołów,

- integracja środowiska sportowego.

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA


KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA DZIECI / ROCZNIK 1998 i mł. /


9 miejsce   - UKS „Skarpa” Lublin

8 miejsce   - „Wilanowia” II Warszawa

7 miejsce   - KS „Vive Targi” Kielce

6 miejsce   - MKS „Padwa” Zamość

5 miejsce   - UKS „Sprint” Ulan Majorat

4 miejsce – UKS „Wilanowia” Warszawa

3 miejsce  - KS „Unia” Lublin

2 miejsce –  UKS „Nike”  Ciechanów

1 miejsce –  MKS Agrykola Warszawa

 

-         NAJLEPSZYM BRAMKARZEM turnieju został:

Adam Czajkowski z UKS „Nike”  Ciechanów.

 

-         KRÓLEM STRZELCÓW turnieju został:

Tomasz Makowski z MKS „Agrykola” Warszawa51 bramek

 

-         NAJLEPSZYM ZAWODNIKIEM turnieju został

Patryk Kowalski z UKS „Wilanowia” I Warszawa.

 

Najlepsi  zawodnicy  poszczególnych drużyn w kategorii dzieci – rocznik 1998 i mł.

 

UKS Skarpa Lublin -                  Wojciech Bochenko

MKS Agrykola Warszawa -          Piotr Gruza

UKS Wilanowia I Warszawa  -     Eryk Herniczek

KS Vive Targi Kielce -                Łukasz Telka

UKS Wilanowia II  Warszawa   -  Kacper Kociszewski

UKS „Nike”  Ciechanów   -          Mikołaj Tartas

MKS „Padwa” I Zamość   -         Jakub Ząbek

UKS Sprint Ulan – Majorat  - Rafał Damian

KS Unia Lublin -                        Michał Rogalski

WYNIKI SZCZEGÓŁOWE


KATEGORIA DRUŻYNOWA MŁODZIK /ROCZNIK 1996/97/

 

9 miejsce   -  PMOS Busko Zdrój

8 miejsce   - „Agrykola” II Warszawa

7 miejsce   - MOSIR Siemiatycze

6 miejsce   - UKS „Koliber” Zarzecze

5 miejsce   - UKS „Orły” Dąbrowa Białostocka

4 miejsce – MKS „Padwa” Zamość

3 miejsce  - KS „Vive Targi” Kielce

2 miejsce – UKS „Sprint” Ulan – Majorat

1 miejsce – MKS Agrykola I Warszawa

 

-         NAJLEPSZYM BRAMKARZEM turnieju został:  

Miłosz Paryszewski z MKS Agrykola I Warszawa

 

-         KRÓLEM STRZELCÓW turnieju został:

Przemysław Wisznicki  z UKS „Sprint” Ulan Majorat – 46 bramek.

 

-         NAJLEPSZYM ZAWODNIKIEM turnieju został:

Nowak Mateusz z KS  VIVE Targi Kielce

 

Najlepsi zawodnicy  poszczególnych drużyn w kategorii młodzik – rocznik  1996/97:

 

UKS Orły Dąbrowa Białostocka  –    Bartek Kowalczyk

MKS Agrykola I Warszawa -           Jakub Witowski

MKS  Agrykola II Warszawa  -        Maksymilian Kot

UKS „Koliber” Zarzecze   -             Łukasz Bartoszek

MKS „Padwa” Zamość   -               Daniel Joniec

KS Vive Targi Kielce -                    Paweł Chamera

MOSIR Siemiatycze -                     Kamil Porzeziński

UKS „Sprint” Ulan – Majorat -   Kamil Śliwiński

WYNIKI SZCZEGÓŁOWE



KATEGORIA DRUŻYNOWA JUNIOR /ROCZNIK 1994/95/

 

6 miejsce   - LUKS Lubartów

5 miejsce   - Bursa Puławy

4 miejsce – Padwa Zamość

3 miejsce  - Koliber Zarzecze

2 miejsce – Skarpa Lublin

1 miejsce – Kadra ’95 Lublin

 

-         NAJLEPSZYM BRAMKARZEM turnieju został:

Kacper Gajecki z UKS Skarpa Lublin

 

-         KRÓLEM STRZELCÓW turnieju został

Maciej Zalech z UKS Bursa Puławy.

 

-         NAJLEPSZYM ZAWODNIKIEM turnieju został:

Michał Zawiślak z UKS Bursa Puławy

 

Najlepsi zawodnicy z  poszczególnych drużyn w kategorii junior młodszy – rocznik  1994/95.

 

LUKS Lubartów  -            Wiktor Smyk

Kadra „95” Lublin –          Marcin Zienkiewicz

MKS „Padwa” Zamość -    Piotr Repeć

UKS „Koliber” Zarzecze -   Paweł Piątek

UKS Skarpa Lublin -          Paweł Mitura

UKS Bursa Puławy –         Adam Bociański

WYNIKI SZCZEGÓŁOWE


Sponsorzy i instytucje wspierające:

- Starostwo Powiatowe w Radzyniu Podlaskim,

- Spółdzielcza Mleczarnia „Spomlek” w Radzyniu Podlaskim,

- Biuro Poselskie Pana Tadeusza Sławeckiego,

- Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Ulanie – Majoracie

- Gmina Ulan - Majorat

- PHU „Kuba” Jakub Szczurek w Radzyniu Podlaskim,

- Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów S.C. Izdebscy – Ulan Duży,

- Bank Spółdzielczy w Radzyniu Podlaskim O/Ulan,

- indywidualni ofiarodawcy:

  • Piotr Bogusz - Ząbki,
  • Górski Gabriel – Sętki,
  • Rogoziński Krzysztof – Ulan Duży,
  • Niewęgłowski Henryk - Usługi Transportowe Stok
  • Stanisław Cieślak,
  • Jerzy Warowny,
  • Barbara i Krzysztof  Zienkiewicz,
  • Leszek Lipiński,
  • Barbara Cabaj,
  • Grzegorz Kowalczyk,

- rodzice, sympatycy klubu,

- nauczyciele i pracownicy ZS w Ulanie – Majoracie

 

Zarząd klubu UKS „SPINT” Ulan – Majorat  serdecznie dziękuje wszystkim ludziom dobrej woli, instytucjom, sponsorom  i indywidualnym ofiarodawcom, rodzicom i sympatykom klubu,

którzy wsparli nasze działania  przy organizacji

X Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Ręcznej Chłopców.


w imieniu Zarządu Klubu

Prezes UKS „Sprint” Ulan - Majorat

 

Sponsor
IX Międzynarodowego
XIX Ogólnopolskiego
Turnieju Piłki Ręcznej
w Ulanie-Majoracie

 

IXMiędzynarodowy
XIX Ogólnopolski
Turniej PR

część 1

część 2
część 3
zakończenie

VIII Międzynarodowy
XVIII Ogólnopolski
Turniej PR

 
część 1

 

część 2
 
część 3
 
część 4
zakończenie

 

VII Międzynarodowy
XVII Ogólnopolski
Turniej PR

 1min
część 1

 

część 2
 
część 3
część 4
71
zakończenie

Zwycięzcy Plebiscyty

TOP REGIONU 2013

Instytucje wspierające
GMINA ULAN-MAJORAT
STAROSTWO POWIATOWE
W RADZYNIU PODLASKIM

URZĄD MARSZAŁKOWSKI
WOJEWÓRZTWA LUBELSKIEGO

LUBELSKI ZWIĄZEK PIŁKI RĘCZNEJ
FUNDACJA PKO BP
PGE DYSTRYBUCJA S.A.
LENARD GRZEGORZ "LEVET" GABINET WETERYNARYJNY
BANK SPÓŁDZIELCZY W RADZYNIU PODLASKIM O/ULAN
"EKOLIDER" JAROSŁAW WYGLĄDAŁA, GARWOLIN
"JANPOL" HURTOWNIA MIĘSNO SPOŻYWCZAJAROSŁAW WYGLĄDAŁA, GARWOLIN
"LANIER" PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE A.J KOWALSCY ULAN-MAJORAT
PRZEDSIĘBIORSTWO "ZEMAR" M. B. HORNOWSCY DOMASZEWNICA
DANONE POLSKA SP .Z.O.O. WARSZAWA
NESTLE WATERS POLSKA WARSZAWA
STACJA KONTROLI POJAZDÓW "IZDEBSCY S.C." ULAN DUŻY
"PETTRANS AUTOHANDEL TRANSPORT" ELŻBIETA I  LESZEK  BIAŁUCHA ULAN MAŁY
USŁUGI TRANSPORTOWE HENRYK NIEWĘGŁOWSKI, STOK
"MISTRANS" USŁUGI TRANSPORTOWE KRZYSZTOF I MATEUSZ BOGUSZ,  ULAN MAŁY
"AGATRANS" USŁUGI TRANSPORTOWE A. K. GROCHOWSCY, GĄSIORY
USŁUGI TRANSPORTOWE ANDRZEJ KOŃKA, ULAN MAŁY
"GRYF" SERWIS OPON JUSTYNA I JAROSŁAW CIEŚLAK, DOMASZEWNICA
 USŁUGI INWESTYCYJNE, PROJEKTOWANIE I NADZORY BUDOWLANE - MAREK JANISZEK, ŁUKÓW
"SOBOLEX" S.C. - URSZULA I DANIEL KRÓL, ULAN DUŻY
 
 "SIMENA" ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ, RADZYŃ PODLASKI
"ZIELANT" OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW, RADZYŃ PODLASKI
"DR GERARD" FABRYKA CIASTEK, RADZYŃ PODLASKI
"KULENTY" ZAKŁAD STOLARSKI, JACEK I ANDRZEJ KULENTY, GĄSIORY
"WODMAR" SŁAWOMIR KIEWEL, RADZYŃ PODLASKI
"VOBOS" PAWEŁ OLEJNICZAK, LUBLIN
"INVEST" JAROSŁAW CIOŁEK, STARA WRÓBLINA
"AZ-BUD" ANDRZEJ ZIENIUK, KOMARÓWKA PODLASKA
Webmaster