09 - 04 - 2020

Strona główna

BRĄZOWI MEDALIŚCI MISTRZOSTW WO JEWÓDZTWA LUBELSKIEGO W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW

BRĄZOWI MEDALIŚCI MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO

W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW

Gimnazjada 2015/2016”, 05.04.2016r.

W dniu 05 kwietnia 2016r. w Zamościu odbył się Finał Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Chłopców. Po raz ósmy   zawodnicy naszego Klubu reprezentując Gimnazjum w Ulanie-Majoracie zdobyli medal w Mistrzostwach Województwa Szkół Gimnazjalnych. Aby zagrać w Finale Wojewódzkim i znaleźć się w gronie sześciu najlepszych zespołów w województwie nasi zawodnicy wcześniej wygrali rywalizację w powiecie oraz rejonie / komunikaty w załączeniu / . Natomiast w finale wojewódzkim w fazie grupowej zwyciężyli z Gim. Nr 5 w Lublinie 15 : 10 oraz ulegli Gim. Nr 6 w Zamościu 13 : 8. W meczu o III miejsce w województwie pokonali Gim nr 2 w Kraśniku 11 : 10. Brązowe medale Mistrzostw Województwa Lubelskiego w „Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej” w Piłce Ręcznej Chłopców zdobyli:  Damian Próchniewicz , Radosław Pióro, Szostak Erwin, Lenard Jakub, Przemysław Jezierski, Szymon Grzegorczyk, Sebastian Cichosz, Kucharzyk Adrian, Arkadiusz Kurowski, Krakowski Piotr, Borkowski Kacper, Jurkowski Michał, Cieślak Jakub, Bartochowski Wojciech. Trener Wiesław Zienkiewicz.

Komunikat końcowy - powiat.pdf

Komunikat końcowy - rejon.pdf

Komunikat końcowy - województwo.pdf

Sponsor
IX Międzynarodowego
XIX Ogólnopolskiego
Turnieju Piłki Ręcznej
w Ulanie-Majoracie

 

IXMiędzynarodowy
XIX Ogólnopolski
Turniej PR

część 1

część 2
część 3
zakończenie

VIII Międzynarodowy
XVIII Ogólnopolski
Turniej PR

 
część 1

 

część 2
 
część 3
 
część 4
zakończenie

 

VII Międzynarodowy
XVII Ogólnopolski
Turniej PR

 1min
część 1

 

część 2
 
część 3
część 4
71
zakończenie

Zwycięzcy Plebiscyty

TOP REGIONU 2013

Instytucje wspierające
GMINA ULAN-MAJORAT
STAROSTWO POWIATOWE
W RADZYNIU PODLASKIM

URZĄD MARSZAŁKOWSKI
WOJEWÓRZTWA LUBELSKIEGO

LUBELSKI ZWIĄZEK PIŁKI RĘCZNEJ
FUNDACJA PKO BP
PGE DYSTRYBUCJA S.A.
LENARD GRZEGORZ "LEVET" GABINET WETERYNARYJNY
BANK SPÓŁDZIELCZY W RADZYNIU PODLASKIM O/ULAN
"EKOLIDER" JAROSŁAW WYGLĄDAŁA, GARWOLIN
"JANPOL" HURTOWNIA MIĘSNO SPOŻYWCZAJAROSŁAW WYGLĄDAŁA, GARWOLIN
"LANIER" PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE A.J KOWALSCY ULAN-MAJORAT
PRZEDSIĘBIORSTWO "ZEMAR" M. B. HORNOWSCY DOMASZEWNICA
DANONE POLSKA SP .Z.O.O. WARSZAWA
NESTLE WATERS POLSKA WARSZAWA
STACJA KONTROLI POJAZDÓW "IZDEBSCY S.C." ULAN DUŻY
"PETTRANS AUTOHANDEL TRANSPORT" ELŻBIETA I  LESZEK  BIAŁUCHA ULAN MAŁY
USŁUGI TRANSPORTOWE HENRYK NIEWĘGŁOWSKI, STOK
"MISTRANS" USŁUGI TRANSPORTOWE KRZYSZTOF I MATEUSZ BOGUSZ,  ULAN MAŁY
"AGATRANS" USŁUGI TRANSPORTOWE A. K. GROCHOWSCY, GĄSIORY
USŁUGI TRANSPORTOWE ANDRZEJ KOŃKA, ULAN MAŁY
"GRYF" SERWIS OPON JUSTYNA I JAROSŁAW CIEŚLAK, DOMASZEWNICA
 USŁUGI INWESTYCYJNE, PROJEKTOWANIE I NADZORY BUDOWLANE - MAREK JANISZEK, ŁUKÓW
"SOBOLEX" S.C. - URSZULA I DANIEL KRÓL, ULAN DUŻY
 
 "SIMENA" ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ, RADZYŃ PODLASKI
"ZIELANT" OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW, RADZYŃ PODLASKI
"DR GERARD" FABRYKA CIASTEK, RADZYŃ PODLASKI
"KULENTY" ZAKŁAD STOLARSKI, JACEK I ANDRZEJ KULENTY, GĄSIORY
"WODMAR" SŁAWOMIR KIEWEL, RADZYŃ PODLASKI
"VOBOS" PAWEŁ OLEJNICZAK, LUBLIN
"INVEST" JAROSŁAW CIOŁEK, STARA WRÓBLINA
"AZ-BUD" ANDRZEJ ZIENIUK, KOMARÓWKA PODLASKA
Webmaster