27 - 09 - 2020

Strona główna

BRĄZOWI MEDALIŚCI MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA

BRĄZOWI MEDALIŚCI MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW – Gimnazjada 2016/2017”, 10.05.2017r. Zamość

W dniu 10 maja 2017r. w Zamościu odbył się Finał Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Chłopców. Po raz dziesiąty zawodnicy UKS Sprint  reprezentując Gimnazjum w Ulanie-Majoracie zdobyli medal w tych Mistrzostwach.

W tym roku rywalizacja przebiegała trochę inaczej w stosunku do ubiegłych lat. W oparciu o nowy regulamin i zasady. Zwycięzcy powiatów rywalizowali w półfinale wojewódzkim. W strefie Południe i strefie Północ.

W strefie Północ mistrzowie 12 powiatów otrzymali prawo rywalizacji w półfinale wojewódzkim, który odbył się w Puławach / 08.05.2017r. / o 2 miejsca premiowane awansem miejsca do finału wojewódzkiego.

Mistrz Powiatu Radzyńskiego / Gimnazjum w Ulanie-Majoracie / w grupie eliminacyjnej półfinału rywalizował z Gimnazjum we Włodawie wygrywając 14 : 9 oraz Gimnazjum Nr 3 w Białej Podlaskiej 12 : 5. Ostatecznie w finale rozgrywek półfinałowych / strefy północ / zwyciężyła drużyna Gimnazjum Nr 2 w Puławach pokonując drużynę Gimnazjum w Ulanie –Majoracie ( 15 : 8 ). Mistrz i wicemistrz rozgrywek półfinałowych – strefy północ / Gimnazjum Nr 2 w Puławach i Gimnazjum w Ulanie-Majoracie /, podobnie strefy południe plus mistrz Lublina uzyskali prawo udziału w Mistrzostwach Województwa Szkół Gimnazjalnych, które odbyły się w dniu 10.05.2017r. w Zamościu.    

W Finale wojewódzkim spotkały się zespoły 5 z pięciu gimnazjów w województwie, które wyłonione zostały w drodze eliminacji. Gimnazjum w Hrubieszowie, Gimnazjum w Ulanie-Majoracie, Gimnazjum w Lublinie, Gimnazjum w Zamościu oraz Gimnazjum w Puławach.

O pierwsze miejsce w województwie walczyły Gimnazjum Nr 2 Puławy oraz Gimnazjum nr 6 w Zamościu. Po bardzo dramatycznej walce, w regulaminowym czasie 12 : 12, zwyciężył zespół z gimnazjum nr 6 w Zamościu , który pokonał zespół z Puław dopiero po rzutach karnych 15 : 14.

Natomiast w meczu o III miejsce w województwie spotkały się drużyny Gimnazjum nr 10 w Lublinie oraz Gimnazjum w Ulanie-Majoracie. Zwycięską drużyna okazał się zespół z Gimnazjum w Ulanie-Majoracie wygrywając 16 : 12 do przerwy ( 9 : 7 ). Piąte miejsce zajął zespół Gimnazjum w Hrubieszowie.

Brązowe medale Mistrzostw Województwa Lubelskiego w „Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej” w Piłce Ręcznej Chłopców zdobyli:  Sebastian Makosz , Erwin Szostak, Patryk Łazuga, Jakub Rozwadowski, Jakub Cieślak, Kacper Borkowski, Wojciech Bartochowski, Daniel Jabłkowski, Tomasz Ostrzyżek, Michał Jurkowski, Łukasz Bartoszek, Jakub Izowski, Mateusz Niewęgłowski, Piotr Krakowski, Jakub Sposób, Kamil Żurawski, Sebastian Zalewski. Trener Wiesław Zienkiewicz.

 

Sponsor
IX Międzynarodowego
XIX Ogólnopolskiego
Turnieju Piłki Ręcznej
w Ulanie-Majoracie

 

IXMiędzynarodowy
XIX Ogólnopolski
Turniej PR

część 1

część 2
część 3
zakończenie

VIII Międzynarodowy
XVIII Ogólnopolski
Turniej PR

 
część 1

 

część 2
 
część 3
 
część 4
zakończenie

 

VII Międzynarodowy
XVII Ogólnopolski
Turniej PR

 1min
część 1

 

część 2
 
część 3
część 4
71
zakończenie

Zwycięzcy Plebiscyty

TOP REGIONU 2013

Instytucje wspierające
GMINA ULAN-MAJORAT
STAROSTWO POWIATOWE
W RADZYNIU PODLASKIM

URZĄD MARSZAŁKOWSKI
WOJEWÓRZTWA LUBELSKIEGO

LUBELSKI ZWIĄZEK PIŁKI RĘCZNEJ
FUNDACJA PKO BP
PGE DYSTRYBUCJA S.A.
LENARD GRZEGORZ "LEVET" GABINET WETERYNARYJNY
BANK SPÓŁDZIELCZY W RADZYNIU PODLASKIM O/ULAN
"EKOLIDER" JAROSŁAW WYGLĄDAŁA, GARWOLIN
"JANPOL" HURTOWNIA MIĘSNO SPOŻYWCZAJAROSŁAW WYGLĄDAŁA, GARWOLIN
"LANIER" PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE A.J KOWALSCY ULAN-MAJORAT
PRZEDSIĘBIORSTWO "ZEMAR" M. B. HORNOWSCY DOMASZEWNICA
DANONE POLSKA SP .Z.O.O. WARSZAWA
NESTLE WATERS POLSKA WARSZAWA
STACJA KONTROLI POJAZDÓW "IZDEBSCY S.C." ULAN DUŻY
"PETTRANS AUTOHANDEL TRANSPORT" ELŻBIETA I  LESZEK  BIAŁUCHA ULAN MAŁY
USŁUGI TRANSPORTOWE HENRYK NIEWĘGŁOWSKI, STOK
"MISTRANS" USŁUGI TRANSPORTOWE KRZYSZTOF I MATEUSZ BOGUSZ,  ULAN MAŁY
"AGATRANS" USŁUGI TRANSPORTOWE A. K. GROCHOWSCY, GĄSIORY
USŁUGI TRANSPORTOWE ANDRZEJ KOŃKA, ULAN MAŁY
"GRYF" SERWIS OPON JUSTYNA I JAROSŁAW CIEŚLAK, DOMASZEWNICA
 USŁUGI INWESTYCYJNE, PROJEKTOWANIE I NADZORY BUDOWLANE - MAREK JANISZEK, ŁUKÓW
"SOBOLEX" S.C. - URSZULA I DANIEL KRÓL, ULAN DUŻY
 
 "SIMENA" ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ, RADZYŃ PODLASKI
"ZIELANT" OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW, RADZYŃ PODLASKI
"DR GERARD" FABRYKA CIASTEK, RADZYŃ PODLASKI
"KULENTY" ZAKŁAD STOLARSKI, JACEK I ANDRZEJ KULENTY, GĄSIORY
"WODMAR" SŁAWOMIR KIEWEL, RADZYŃ PODLASKI
"VOBOS" PAWEŁ OLEJNICZAK, LUBLIN
"INVEST" JAROSŁAW CIOŁEK, STARA WRÓBLINA
"AZ-BUD" ANDRZEJ ZIENIUK, KOMARÓWKA PODLASKA
Webmaster